Stomatologia Sulechów

Jesteśmy dentystami. Jesteśmy ludźmi.

Leczymy komfortowo. Leczymy laserowo. Leczymy bezpiecznie. Zapraszamy na zabiegi stomatologiczne, które nie są przykrą koniecznością.

Dentysta też człowiek! Dlatego doskonale rozumiemy obawy i wątpliwości, które pojawiają się przed wizytą w naszym gabinecie.

Dlaczego PiastClinic?

Bezpieczeństwo
Mamy wiedzę i doświadczenie, mamy nowoczesny sprzęt, a na skuteczność naszych usług otrzymujesz gwarancję.
Innowacyjne podejście
W swojej pracy łączymy wiele technik medycznych, również tych niekonwencjonalnych - i to daje nam nową jakość i przewagę.
Stawiamy na laser
W PiastClinic używamy najnowszych zdobyczy technologicznych, takich jak nasz laser, aby zwiększyć jakość naszych usług - i to na każdym polu.
Znieczulenie to komfort
I podstawa. Nie musisz o nic prosić - mamy do dyspozycji jej kilka rodzajów, w tym metodę Wand stworzoną dla pacjentów, którzy obawiają się igieł.

Stomatologia laserowa - zapraszamy na wizytę

Sulechów jest miejscowością, znajdującą się jedynie 23 km od centrum Zielonej Góry. Nic więc dziwnego, że wielu pacjentów z tego miasta wybiera PiastClinic na swój gabinet dentystyczny. Komfort, wysoki poziom usług, połączenie tradycyjnych metod z medycyną niekonwencjonalną to zalety, dla których pacjenci wybierają naszych specjalistów i polecają nas swoim znajomym.

Dentysta Zielona Góra? Zapraszamy na leczenie do pobliskiego Sulechowa.

Stomatolog Sulechów - wybierz PiastClinic

Zapraszamy Pacjentów z Sulechowa i okolicznych miejscowości na komfortowe leczenie stomatologiczne.

Mamy do dyspozycji nie tylko świetnych lekarzy specjalistów, ale i nowoczesne technologie i innowacyjne usługi (takie jak osteopatia stomatologiczna), które oferują nową jakość w tej dziedzinie medycyny.

Pełna diagnostyka, różne rodzaje znieczulenia, leczenie laserowe, gwarancja, zalecenia pozabiegowe i więcej - wybierz PiastClinic na swojego dentystę.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.