Osteopatia Sulechów

Terapia manualna w PiastClinic

Osteopatia to doskonałe uzupełnienie usług medycznych, które oferujemy w PiastClinic. Medycyna holistyczna, a więc taka, która patrzy na organizm pacjenta jak na całość, jest nam niezwykle bliska - a osteopatia w swoich możliwościach uzupełnia nasze kompetencje: z jednej strony stomatologię, która do perfekcji opanowała pracę z kośćmi, jak i możliwości technologiczne, które oferują nasze urządzenia laserowe. Osteopatia, pracując w tkankach miękkich, sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa jak nigdy dotąd.

I jesteśmy z tego dumni.

Jesteś w dobrych rękach

Manualne leczenie schorzeń to praca bezpośrednio na tkankach miękkich pacjenta. Nasz osteopata to specjalista w swojej dziedzinie, który dzięki doskonałym technikom i znajomości biomechaniki układu kostno-mięśniowego potrafi pomóc w leczeniu szeregu schorzeń - od migren i zawrotów głowy, przez urazy i problemy z kręgosłupem, aż po stany lękowe i problemy z koncentracją.

Zapraszamy do odkrycia z nami tej wspaniałej dziedziny medycyny, która z ogromnym szacunkiem podchodzi do skomplikowanego mechanizmu, jakim jest ciało człowieka.

Zapraszamy na leczenie osteopatyczne w PiastClinic.

Dlaczego osteopatia w PiastClinic?

Osteopatia różnych specjalności
Stomatologiczna, wisceralna, czaszkowo-krzyżowa, układu nerwowego - naszym pacjentom oferujemy kompleksowe leczenie osteopatyczne.
Leczenie bólu
Kręgosłupa czy mięśni, terapia migren, leczenie łokcia tenisisty, a nawet leczenie bólu pooperacyjnego - osteopatia naprawdę pomaga w bólu.
Leczenie kaszlu pocovidowego
Osteopatia niesie pomoc w uciążliwym kaszlu, pozostałym po przechorowaniu COVID-19.
Leczenie zaburzeń trzewnych
Zgaga, reflux, bóle jelitowe, bolesne miesiączki? Porozmawiaj z naszym osteopatą!

Najczęściej zadawane pytania

Nasz organizm to skomplikowana maszyna. Jeśli głębiej się nad tym zastanowić, nic dziwnego, że czasem najpierw leczymy kolano, a potem zęby, żeby mieć lepszy efekt :) Zapraszamy do PiastClinic - naprawdę warto przekonać się do zalet holistycznego leczenia na własnej skórze.

Nie, ale zaryzykujemy stwierdzenie, że zdecydowana większość tak. To jednak często możliwość zahamowania problemu na bardzo wczesnym etapie, aby nie przyczynił się później do niszczenia zębów. I nie tylko :)

Tak, jeśli pacjent ma wskazania i chce uniknąć wszystkich czynników ryzyka. Osteopatia pomaga nam nie tylko utrzymać efekt leczenia na dłużej, ale i uzyskać poprawę w innych częściach ciała.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.