Leczenie chrapania Sulechów

Laserowe leczenie chrapania - sposób na zdrowy sen

Chrapanie i bezdech senny to przyczyny problemów z wysypianiem się wielu osób - i to zwykle nie tylko bezpośrednio dotkniętych tą dolegliwością ;) Laserowe leczenie chrapania to sposób na zdrowy, nieprzerywany sen, bez farmakologii, bolesnych terapii, czy spania w masce. Szybki, komfortowy i co najważniejsze, skuteczny, jest polecany dla pacjentów borykających się z tym problemem - nawet od wielu lat!

Jak leczyć chrapanie?

Chrapanie to dolegliwość, która jest często niczym kamień w bucie - niby bardzo nie przeszkadza, a jednak cały czas przypomina nam o sobie. Jeśli od lat powtarzasz, że chcesz pozbyć się w końcu tego chrapania, możesz to zrobić. Jak? Laserem - szybko, bezboleśnie i z bardzo dobrymi efektami.
Laserowe leczenie chrapania - na czym to polega?

Leczenie chrapania i bezdechu sennego polega na podgrzaniu tkanek miękkich górnych dróg oddechowych przy pomocy wiązki światła lasera. Dzięki jego działaniu dochodzi do kurczenia się włókien kolagenowych, a w konsekwencji usztywnienia tych tkanek. Efektem jest wyraźne zmniejszenie, a nawet likwidację problemu chrapania i bezdechów.

Zalety
  • pierwsze efekty już po pierwszym zabiegu, najlepsze po pełnej terapii (trzy zabiegi),
  • bezpieczny, nieinwazyjny zabieg,
  • jednoczesne leczenie nawet obu dolegliwości,
  • brak konieczności rekonwalescencji po zabiegu - pacjent może od razu wrócić do swoich obowiązków.

Cennik

Pierwsza sesja laserowego leczenia chrapania i bezdechu sennego 450 zł
Druga sesja laserowego leczenia chrapania i bezdechu sennego 450 zł
Trzecia sesja laserowego leczenia chrapania i bezdechu sennego 450 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Zazwyczaj nie, ale jeśli pacjent stosuje się do zaleceń, efekt może utrzymywać się przez rok lub dłużej.

Tak i jest ich dużo. Nasz organizm jest lepiej dotleniony, przez co lepiej się wysypiamy i jesteśmy mniej zmęczeni. To również mniejsze dolegliwości ze strony kręgosłupa, widoczne zmniejszenie problemów z zatokami i więcej.

Nie. Zabieg trwa około 20 minut i jest bezbolesny. Zalecamy, aby powtórzyć go 3 razy. Nie powoduje żadnych efektów ubocznych.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.