Opieka estetyczna przez cały rok

Całoroczna profilaktyka laserowa - nowy wymiar naszych usług

Żartobliwe pytania naszych klientów o abonament na nasze usługi przekuliśmy w ofertę, która może zainteresować wszystkich, którzy oczekują najwyższego standardu opieki w medycynie estetycznej. W cenie jest sześć rewelacyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych w opcji niedostępnej w żadnej innej usłudze - i to w cenie, która pozwala zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Brzmi świetnie? Mamy taką nadzieję :)

Dlaczego to jest dobry wybór?

To wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy planują wybrać się do nas na zabiegi z oferty medycyny estetycznej kilka razy w ciągu roku, jak również i tych pacjentów/pacjentek, którzy zachwyceni efektami endoliftingu i zabiegów 3D czują, że chcą umówić się na następną i następną wizytę. Potrzebujesz odmiany, chcesz zrobić coś dla siebie, oczekujesz spektakularnej metamorfozy? To wybór dla Ciebie.
Co jest w cenie opieki profilaktycznej?

W cenie “abonamentu” są trzy zabiegi z oferty laser 3D oraz trzy zabiegi endoliftingu. To jednak nie koniec - zabiegi dla naszych klientów z tego pakietu są realizowane w trybie, który nazywamy nielimitowanym: zamykane są bowiem wszystkie naczynka i przebarwienia podczas każdego zabiegu 3D. Bez dodatkowych opłat! 

Zalety
  • luksusowy pakiet metamorfozy dla naszych najbardziej wymagających klientów, 
  • oszczędność w wysokości nawet 4500 zł (50% taniej)!
  • zabiegi 3D w wersji rozszerzonej (dodatkowe usunięcie naczynek i przebarwień),
  • spektakularne efekty poprawy wyglądu cery.


Zapraszamy po więcej informacji o zabiegach dostępnych w pakiecie: endolifting i laser 3D.

Cennik

Całoroczna laserowa profilaktyka przeciwstarzeniowa 4500 zł (cena standardowa: 9000 zł)

 

Najczęściej zadawane pytania

Nie, ale są zabiegi, które można wykonywać tylko w określonych porach roku. Konkretne terminy w tych okresach ustalamy już indywidualnie.

Z laseroterapii nie - ponieważ wszystkie usługi już są w cenie pakietu :)

Tak! I takie podejście daje najlepszy efekt :)

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.