Stymulacja wzrostu włosów Sulechów

Laser stymulujący porost włosów? Zapraszamy do PiastClinic!

Łysienie androgenowe jest najczęstszym rodzajem wypadania włosów - i dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Może pojawić się bardzo szybko, bo już po 20. roku życia i zwykle nasila się wraz z wiekiem. Na szczęście, niezależnie od przyczyny, z łysieniem na tle androgenowym można walczyć.

Laser stymulujący porost włosów to nasza odpowiedź na potrzeby naszych pacjentów dotkniętych problemem łysienia.

Stymulacja wzrostu nowych włosów - polecamy laser

Cofnięcie przedniej linii włosów, pogłębianie się zakoli, widoczne przerzedzenie - to objawy łysienia, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci. Obok kuracji miejscowych i leczenia doustnego, warto wspomagać leczenie odpowiednimi zabiegami, które stymulują mieszki włosowe, powodując większy wzrost włosów i wzmocnienie istniejących.
Odzyskaj pewność siebie

Łysienie nie jest problemem zdrowotnym, nie zagraża naszemu życiu - jednak w widoczny sposób pogarsza nasze samopoczucie, odbiera pewność siebie, jest powodem kompleksów. Jeśli ten problem dotyczy również Ciebie, zapraszamy na wizytę kwalifikacyjną, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zabiegu i przeprowadzimy wywiad lekarski.

Zalety
  • stymulacja wzrostu nowych włosów,
  • pogrubienie i wzmocnienie istniejących włosów,
  • hiperpigmentacja (odrastające włosy nie są siwe).
  • zabieg może uzupełniać lub zastępować inne metody (leczenie doustne, miejscowe),
  • zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji.

Cennik

Stymulacja włosów (1 sesja) 500 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Tak! Jeżeli w danym miejscu w skórze znajdują się cebulki, zabieg swoim działaniem stymuluje ich pracę, a włosy zaczynają odrastać.

Tak. I pomaga również w przypadku wypadania włosów po przebytych chorobach, np. COVID-19.

Nie, ponieważ metoda laserowa jest najlepsza i bezpośrednia. O ile w skórze są cebulki włosów - zabieg ten jest skuteczny. Jeśli cebulek nie ma, to zostaje nam jedynie transplantacja.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.