Endolifting efekty

Zadbaj o skórę. Od wewnątrz!

Endolifting twarzy z wykorzystaniem urządzenia Fotona to innowacyjny zabieg, który pozwala na radykalną poprawę wyglądu twarzy, działając…w jamie ustnej pacjenta!

Obok widocznego odmłodzenia, zabieg ten daje niesamowite możliwości poprawy owalu twarzy - który bardzo cierpi z powodu grawitacji, wieku, czy ciągłego korzystania z urządzeń elektronicznych. Naszym zdaniem? Warto!

Endolifting twarzy - zabieg, który lubimy polecać

W PiastClinic oferujemy naszym pacjentom wyłącznie zabiegi, które sami byśmy wybrali - biorąc pod uwagę nie tylko efekty, ale i poziom bezpieczeństwa tych procedur. Endolifting jest zdecydowanie jedną z naszych ulubionych metod poprawiania wyglądu twarzy. Jeden zabieg, ale maksymalnie wydajny? Endolifting może być bardzo dobrym wyborem.
Endolifting twarzy - na czym to polega?

Wiązka lasera emitowana jest wewnątrz ust, gdzie wpływa na błony śluzowe i mięśnie jamy ustnej, skracając długość włókien kolagenowych - a co za tym idzie, poprawiając napięcie i jędrność tkanek całej twarzy! To podejście od wewnątrz ma szereg plusów, takich jak możliwość korekty owalu, czy brak pojawienia się zaczerwień skóry bezpośrednio po zabiegu - endolifiting nie pozostawia po sobie żadnych śladów :)

Zalety
  • wszechstronna poprawa wyglądu twarzy (ujędrnienie, korekta owalu),
  • działanie w jamie ustnej sprawia, że po zabiegu nie pozostają zaczerwienienia i jest on polecany nawet dla wrażliwej, atopowej skóry,
  • zabieg można powtarzać.

Cennik

Endolifting 600 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Nie. Pacjent odczuwa tylko lekkie łaskotanie :)

Procesu starzenia nie da się odwrócić - endolifting też tego nie obiecuje. Zdecydowanie jednak poprawia jakość naszej skóry, która jest gotowa na dalsze wyzwania.

Tak! To dlatego, że działamy od środka jamy ustnej (na tkankę podskórną). Można więc ten zabieg wykonywać z powodzeniem przez cały rok.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.