Laserowe powiększanie ust Sulechów

Bez igieł i wypełniaczy

Naturalne, subtelne powiększenie ust, z jednoczesnym odżywieniem i poprawą ich kolorytu? Postaw na laserowe powiększanie ust w PiastClinic, do którego nie potrzebujemy ani igieł, ani żadnych wypełniaczy. Efekt? Przewidywalny, naturalny i widoczny już po krótkim czasie.

Nieinwazyjne powiększanie ust - nasz wybór!

W PiastClinic wspieramy naturalną urodę naszych pacjentów, oferując zabiegi, które dają subtelny efekt - bez ryzyka sztuczności i przerysowania. Działanie lasera nie tylko delikatnie powiększa usta, ale i sprawia, że są one gładsze, lepiej odżywione i mają intensywniejszy koloryt! Wszystko to sprawia, że ten zabieg jest często wybierany przez nasze pacjentki - przed ważnymi wydarzeniami, ale i na co dzień.
Laserowe powiększanie ust - jak to działa?

Laser podgrzewa głębokie warstwy czerwieni wargowej, stymulując w ten sposób produkcję kolagenu i elastyny - substancji tak ważnych dla dobrej kondycji naszej skóry. Dzięki ich działaniu nasze usta (w stopniowy i dyskretny sposób!) stają się widocznie piękniejsze - zwiększa się ich objętość, kolor staje się intensywniejszy, a skóra ust jędrniejsza i gładsza. A dzięki braku iniekcji, zabieg jest dużo bardziej komfortowy i proponowany nawet osobom, które odczuwają lęk przed igłami.

Zalety
  • subtelne powiększenie ust bez iniekcji i wypełniaczy,
  • efektem ubocznym zabiegu jest ujędrnienie i wygładzenie, oraz poprawa kolorytu warg,
  • zabieg nie jest inwazyjny.

Cennik

Laserowe powiększanie ust 600 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Nie. Metoda ma podkreślić linię ust, uwydatnić je. I to właśnie robi.

Najbardziej spektakularny jest w ciągu kilku pierwszych dni, później efekt stopniowo się zmniejsza. Laserowe powiększanie ust jest alternatywą dla bardziej inwazyjnych zabiegów, najczęściej wybieraną z okazji ważnych wydarzeń, takie jak śluby i wesela.

Zabieg jest wykonywany w granicach komfortu pacjenta.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.