Leczenie aft w jamie ustnej

Laserowe leczenie aft w jamie ustnej

Leczenie laserowe aft to nie tylko przyśpieszenie gojenia owrzodzeń i zmniejszenie dokuczającego nam bólu, ale również sprawdzony sposób na to, żeby zminimalizować ryzyko nawrotów tej uciążliwej dolegliwości.

W PiastClinic nie tylko leczymy afty, ale i ustalamy przyczynę ich nawrotów, pomagając naszym pacjentom pozbyć się problemu - raz na zawsze!

Laserowe leczenie aft - polecamy!

Nawracające afty i opryszczki to problemy zdrowotne, z którymi często zgłaszają się do nas pacjenci. W PiastClinic nie tylko skutecznie leczymy te zmiany, ale i dzięki naszemu doświadczeniu i diagnostyce, pomagamy pacjentom pozbyć się kłopotu z nawracającymi owrzodzeniami - tak, aby nie musieli już do nas wracać. Zapraszamy na zabieg i wywiad, zapraszamy po zalecenia, które pomogą Ci uporać się z problemem nawracających aft.
Laser na afty

Istnieje wiele potencjalnych przyczyn nawracających aft - od złych nawyków higienicznych, przez nieleczone choroby zębów, aż po niedobory witamin i czynniki genetyczne. W PiastClinic nie leczymy jedynie objawów, nie pozostawiamy pacjenta z tym problemem. Zapraszamy na wizytę do lekarza, który nie tylko pomoże wyleczyć afty, ale i sprawdzi nasz stan zdrowia, pomagając nam w eliminacji tej uciążliwej dolegliwości.

Zalety
  • przyśpieszenie gojenia się aft,
  • zmniejszenie ryzyka nawrotów,
  • natychmiastowa ulga w bólu.

Cennik

Laserowe leczenie aft 100 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Niestety nie, leczenie zapewnia jednak łagodny przebieg tych dolegliwości. To również zabieg profilaktyczny, który zastosowany na wczesnym etapie, może sprawić, że zmiany nie pojawią się wcale.

Zabieg nie jest całkowicie bezbolesny. Określilibyśmy go jako “lekko tkliwy”.

W przypadku leczenia opryszczki i aft najważniejsza jest szybka reakcja. Prosimy o telefon  - zawsze znajdziemy na niego czas w naszym grafiku.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.