Leczenie opryszczki Sulechów

Szybkie, skuteczne i bez blizn

Pojawienie się opryszczki wargowej może zdecydowanie popsuć nam humor - szczególnie że ta dolegliwość nie tylko ma tendencję do nawrotów, ale i pozostawiania po sobie wyjątkowo nieestetycznych blizn. Leczenie opryszczki wargowej laserem ma szereg zalet: nie tylko od razu uśmierza ból, ale i skraca czas gojenia.

Laserem w opryszczkę? Sprawdź, dlaczego warto.

Jak szybko usunąć opryszczkę?

Laserem! Jego użycie nie tylko natychmiast uśmierza ból, ale i powoduje, że opryszczka znika w ciągu 2-3 dni od zabiegu. Pacjenci, którzy zgłoszą się do nas już przy pierwszych objawach, mogą sprawić, że żadne zmiany w ogóle się nie pojawią! Dodatkowo leczenie opryszczki laserem ma szereg plusów, przede wszystkim zmniejszone ryzyko pozostawienia blizn oraz mniejszą tendencję do nawrotów, dzięki dogłębnemu odkażeniu zmiany.
Leczenie opryszczki wargowej - wybierz laser

Regularne leczenie opryszczki metodą laserową nie tylko eliminuje problem dyskomfortu i ewentualnych blizn, ale i może sprawić, że uporamy się z opryszczką nawet na wiele lat. Zapraszamy na ten szybki i komfortowy zabieg, najlepiej już po pojawieniu się pierwszych objawów. Z naszą pomocą szybko zapomnisz o opryszczce.

Zalety
  • przyśpieszenie gojenia opryszczki (2-3 dni po zabiegu),
  • natychmiastowe uśmierzenie bólu,
  • brak ryzyka powstawanie blizn,
  • zmniejszenie się tendencji do nawrotów,
  • możliwość zapobiegania pojawienia się zmiany (np. ważnym wydarzeniem),
  • zabieg trwa kilkanaście minut.

Cennik

Laserowe leczenie opryszczki 100 zł

 

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.