Laserowe usuwanie przebarwień

Przebarwienia na twarzy? Mamy na to sposób!

Laserowe usuwanie przebarwień to metoda, która daje rewelacyjne efekty naszym pacjentom borykającym się z problemami przebarwień w okolicy twarzy. I to już po pierwszym zabiegu! Powszechnie uważany za bezpieczny i komfortowy, zabieg laserowego usuwania przebarwień jest bardzo popularny w PiastClinic. Zapraszamy do naszego gabinetu - żegnajcie przebarwienia!

Usuwanie przebarwień po trądziku i nie tylko

Jest wiele przyczyn powstawania przebarwień - bez względu jednak na źródło problemu, możemy te zmiany usunąć lub wyraźnie zmniejszyć ich widoczność. W jaki sposób? My proponujemy użycie specjalistycznego lasera, którego wiązki docierają do zmienionych miejsc, rozkładając zmieniony barwnik na mniejsze cząsteczki - które następnie są wydalane z organizmu w zwykłym procesie przemiany materii. Dzięki temu, za pomocą możliwości własnego organizmu, poprawiamy wygląd skóry, otrzymując w 100% naturalny efekt.
Czemu warto zdecydować się na laserowe usuwanie przebarwień?

Laserowe usuwanie przebarwień to zabieg precyzyjny i bezpieczny - kierując bezpośrednio na zmianę wiązki światła o różnej długości, nie niszczymy okolicznych tkanek, nie jest wymagane również żadne nacięcie skóry, nie ma ryzyka powstawania blizn. Otrzymany efekt jest szybki, naturalny i widoczny gołym okiem.

Zalety
  • możliwość usunięcia nawet dużych przebarwień,
  • efekt widoczny od razu po zabiegu,
  • metoda laserowa uważana jest.

Cennik

Usunięcie jednej zmiany 150 zł
Usunięcie zmian (20 minut pracy lasera) 600 zł

 

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.