Usuwanie blizn potrądzikowych

Laserowe usuwanie blizn

Zabiegi na blizny potrądzikowe mogą być inwazyjne lub delikatne dla naszej skóry - co wcale nie oznacza, że te drugie mają mniejszą skuteczność.

W PiastClinic naszym pacjentom proponujemy zabieg laserowego usuwania blizn potrądzikowych, który jest w 100% bezpieczny, nawet dla cery wrażliwej.

Blizny po trądziku spędzają Ci sen z powiek? Możesz się ich pozbyć - szybko i skutecznie.

Laserem w blizny - i po trądziku?

Laser to jedna z najdelikatniejszych, a jednocześnie najefektywniejszych metod usuwania blizn potrądzikowych. W porównaniu do popularnych peelingów chemicznych i dermabrazji, jest polecany nawet osobom z wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii cerą. Zabieg pozwala nie tylko usunąć zmiany, ale i swoim działaniem stymuluje produkcję kolagenu, widocznie poprawiając kondycję skóry.
Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych - jak to działa?

Lekarz dobiera odpowiednią długość fal laserowych, które bezpiecznie odparowują blizny potrądzikowe, odsłaniając zdrową i nieuszkodzoną skórę. Dzięki kontroli głębokości pracy lasera zabieg jest bardzo precyzyjny, nie uszkadzając zdrowej skóry okolic zmian. Efekt? Maksymalnie satysfakcjonujący - jak twierdzą pacjenci, którzy korzystali z tej metody w naszej klinice.

Zalety
  • zabieg przeznaczony nawet dla wrażliwej, delikatnej skóry,
  • możliwość usunięcia nawet dużych zmian potrądzikowych,
  • zabieg nie wymaga rekonwalescencji,
  • zabieg może być wykonany w znieczuleniu miejscowym (maść).

Cennik

Leczenie trądziku 500 - 1000 zł
Leczenie blizn potrądzikowych 800 - 1300 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Zdajemy sobie sprawę, że leczenie trądziku może być frustrujące. Szczególnie w sytuacji, kiedy nie widać efektów leczenia, a pojawiają się skutki uboczne związane z przyjmowaniem leków. Laserowe leczenie znacząco redukuje trądzik i nie powoduje żadnych skutków ubocznych - zazwyczaj jest więc lepszym rozwiązaniem.

Najlepszymi porami roku do wykonania tego zabiegu są jesień i zima.

Zazwyczaj nie są zalecane. Jednak żeby powiedzieć na 100%, musielibyśmy skonsultować konkretny przypadek w naszej klinice.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.