Wybierz Fotona 4D

Laser Fotona 4D - efekty, których nie musisz się doszukiwać

Profilaktyka przeciwstarzeniowa Fotona 4D to siła jednego z najnowocześniejszych laserów dostępnych na rynku - jesteśmy pod wrażeniem efektów jego działania, tak samo, jak nasi pacjenci. Dzięki różnym długościom fali świetlnej jesteśmy w stanie zadbać o skórę na dwóch drogach: ablacyjnej i nieablacyjnej. To silny lifting, który ujędrnia, zagęszcza i odmładza, oferując spektakularny efekt.

Laser Fotona 4D - dlaczego warto?

Laser Fotona 4D o to możliwość dopasowania zabiegu w 100% do potrzeb każdego pacjenta, niezależnie od stanu i poziomu wrażliwości jego skóry. Dzięki zróżnicowanym wiązkom i ogromnej precyzji tego urządzenia, podczas zabiegu możemy osiągnąć bardzo wiele: odmłodzić, ujędrnić, spłycić blizny i zmarszczki, a nawet poprawić owal twarzy. W zależności od specyfiki skóry pacjenta, zabieg może mieć różne nasilenie i składać się nawet z kilku etapów.
Czy zabieg laserem Fotona 4D jest dla mnie?

Zabiegi wykonywane laserem Fotona 4D (a więc endolifting, fotoodmładzanie, nieablacyjny lifting i SuperErfacial Peel) to zabiegi przeznaczone dla osób, które chciałyby w widoczny sposób poprawić jędrność skóry i zmniejszyć widoczność niedoskonałości - bez względu na wiek i płeć. Dla najbardziej optymalnych i długotrwałych efektów zazwyczaj zalecana jest seria zabiegów - ich ilość zależna jest od indywidualnego przypadku i ustalana wspólnie z lekarzem.

Zalety
  • możliwość dopasowania terapii do potrzeb,
  • widoczne efekty niezależnie od stanu skóry,
  • możliwość wykonania zabiegu nawet przy wrażliwej skórze,
  • w pełni naturalny efekt,
  • skóra jest widocznie młodsza, jędrniejsza, a niedoskonałości spłycone,
  • zabieg można powtarzać.

Cennik

Endolifting / Fotoodmładzanie / Nieablacyjny lifting / SuperErfacial Peel*
*Zabieg wymagający około 5 dni rekonwalescencji w domu.

1800 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Skontaktuj się z nami. Proponujemy zabiegi indywidualnie dobrane do potrzeb. Nie musisz nic wybierać i zastanawiać się, czy to sprawdzi się akurat w Twoim przypadku - doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Praca lasera polega na wykonywaniu mikrouszkodzeń tkanek, które poddawane takiej stymulacji, same się naprawiają - odsłaniając nową, lepszą tkankę. Po stronie lasera jest więc impuls, a reszta to już natura. Ostateczny efekt jest więc uzależniony od możliwości regeneracyjnych organizmu, które są indywidualne dla każdego pacjenta. Właśnie dlatego dopiero kiedy zobaczymy wynik zabiegu, jesteśmy w 100% pewni, jaki jest zakres zmian.

Wszystko zależy od oczekiwań pacjenta. Zazwyczaj efekt samej laseroterapii jest wystarczający, jednak jeśli utrata sprężystości skóry jest znaczna, być może do osiągnięcia wymarzonego efektu będzie potrzebne skorzystanie z dodatkowych zabiegów.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.