Laserowe zamykanie naczynek w PiastClinic

Pozbądź się pajączków

Widoczne naczynka to defekt estetyczny niemożliwy do usunięcia tradycyjnymi, domowymi sposobami - tu nie pomogą żadne masaże czy nawet najlepsze kosmetyki. Laserowe usunięcie naczynek to wypróbowana metoda, która daje świetne efekty przy maksymalnym bezpieczeństwie.

Naczynka na twarzy i szyi psują Ci humor? Zapraszamy do PiastClinic!

Laserowe usuwanie naczynek - jak to działa?

Rozszerzone naczynka są zamykane za pomocą wiązek lasera o określonej długości fal, w niezwykle bezpieczny, nieinwazyjny sposób, działając wyłącznie w głębokich warstwach skóry. Podczas tego zabiegu można odczuwać podgrzanie skóry i delikatne pieczenie - żeby wyeliminować to uczucie, dla większego komfortu możemy użyć dodatkowo maści znieczulającej. Zabieg trwa od 15 do 60 minut, w zależności od wielkości leczonej powierzchni, a po jego zakończeniu, można wrócić do domu i codziennych aktywności.
Laserowe zamykanie naczynek w PiastClinic

Zapraszamy na spotkanie w naszym gabinecie - omówimy działanie pracy lasera, ocenimy stan skóry pacjenta oraz sprawdzimy, czy nie istnieją  przeciwwskazania do wykonania zabiegu. W zależności od charakteru zmian i wielkości obszaru objętego leczeniem lekarz określi liczbę potrzebnych zabiegów i (wspólnie z pacjentem) wybierze najlepszą drogę do osiągnięcia wymarzonego efektu.

Zalety
  • całkowite usunięcie nawet dużych zmian naczyniowych,
  • zabieg może być wykonany przy użyciu znieczulenia miejscowego, dla 100% komfortu pacjenta,
  • zabieg nie wymaga rekonwalescencji,
  • zabieg trwa od 15 do 60 minut.

Cennik

Zamknięcie naczynka 150 zł
Zamknięcie naczynka na twarzy (20 minut pracy lasera) 600 zł
Zamknięcie naczynka na szyi (20 minut pracy lasera) 600 zł
Naczyniaki rubinowe (ciałka rubinowe) 150 - 600 zł
Zamykanie naczyniaków warg 500 - 1000 zł
Usuwania rumienia naczyniowego 600 - 1000 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

To zależy od wielu czynników, ale tak - szczególnie, jeśli pacjent ma takie skłonności.

Jeśli zależy nam na ekonomii, polecamy rozważyć skorzystanie z Pakietu Laserowej Opieki Przeciwstarzeniowej.

Są inne metody, ale my proponujemy wyłącznie takie, do których jesteśmy w 100% przekonani. Wiemy, że jest to najbezpieczniejsza i najbardziej efektywna metoda leczenia defektów estetycznych - i nie oferujemy innych metod.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.