Laser Fotona 3D

Nasza profilkatyka przeciwstarzeniowa

Lifting bez skalpela? Tak, to możliwe! Działanie naszego lasera pobudza naturalne procesy odnowy i regeneracji organizmu, sprawiając, że skóra staje się jędrniejsza, gładsza i wyraźnie młodsza. Endolifting, fotoodmładzanie, nieablacyjny lifting? Przekonaj się, co może zrobić dla Ciebie nasz laser Fotona 3D - najlepiej na własnej skórze :)

Dla najbardziej spektakularnych efektów polecamy serię zabiegów.
Ile? Wszystko zależy od potrzeb - dokładna liczba ustalana jest wspólnie z lekarzem ;)

Laser Fotona 3D - jakie zabiegi?

Endolifiting

Endolifiting to możliwość poprawy owalu twarzy oraz spłycenia zmarszczek przy użyciu wiązki laserowej emitowanej…wewnątrz ust! W ten sposób laser skraca długość włókien kolagenowych, sprawiając, że tkanki są bardziej napięte i jędrniejsze. To rewelacyjny zabieg dla osób z wrażliwą skórą oraz wszystkich tych, którym zależy na intensywnym efekcie zabiegu. Dodatkowo, dzięki tej metodzie, po zabiegu nie pozostają żadne ślady w postaci zaczerwień - tę zaletę bardzo chwalą sobie przede wszystkim osoby pracujące. Słowem: polecamy!

Fotoodmładzanie

Zabieg polega na skierowaniu wiązek lasera na skórę pacjenta. W wyniku jego działania na powierzchni skóry powstają mikrouszkodzenia, które pobudzają komórki skóry do regeneracji - uruchamiana jest produkcja kolagenu i elastyny, a w konsekwencji, skóra twarzy staje się bardziej napięta i gładka.

Nieablacyjny lifting

Nieablacyjny lifting to taki, który działa wyłącznie w głębokich, wewnętrznych warstwach skóry - nie powodując jej zewnętrznych mikrouszkodzeń. To zabieg w 100% nieinwazyjny i delikatny, stworzony dla osób, które mają wrażliwą skórę oraz obawiają się bólu podczas zabiegu.

Zalety
  • pobudzenie naturalnych procesów w skórze,
  • w pełni naturalny efekt,
  • skóra jest odmłodzona, jędrniejsza, a niedoskonałości spłycone,
  • ilość zabiegów jest dostosowana do oczekiwań pacjenta i ustalana zgodnie z lekarzem.

Cennik

Endolifting / Fotoodmładzanie / Nieablacyjny lifting 1300 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Zalecamy przede wszystkim jesienią i zimą, najlepiej 3-4 krotnie - schemat działania jest jednak dobierany indywidualnie, w zależności od potrzeb.

Wszystko zależy od tego, co jest w planie leczenia. Jeśli skóra wróci do siebie po zabiegu, to być może nie ma do tego przeciwwskazań - najlepiej jednak skonsultować to z nami.

Tak, laser to rozwiązanie skuteczne i bezpieczne. I to bazując nie tylko na naszym doświadczeniu, ale i procedurach medycznych ustalonych przez producenta. Trzeba bardzo się postarać, żeby pacjent nie był zadowolony ;)

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.