Leczenie nadwrażliwości zębów Sulechów

Laserem w nadwrażliwość

Przenikliwy, ostry, dotkliwy. Ból zęba, który może pojawić się podczas jedzenia zimnych lub gorących pokarmów, czy nawet podczas dotyku i szczotkowania, nie należy do najprzyjemniejszych.

Jak wyleczyć nadwrażliwość zębów w skuteczny i trwały sposób? Oczywiście laserowo, oczywiście w PiastClinic. Zobacz, co potrafi nasz laser i wylecz nadwrażliwość swoich zębów - raz, a porządnie.

Nadwrażliwy ząb jakie są przyczyny problemu?

Istnieje wiele potencjalnych przyczyn nadwrażliwości zębów. Najczęściej wymieniane są przeciążenia w zgryzie, niewłaściwa higiena jamy ustnej, stosowanie zbyt twardej szczoteczki czy choroby przyzębia, ale i również recesja zębów, czy niewłaściwie przeprowadzony zabieg wybielania. Ważne jest jednak to, że nadwrażliwość można i powinno się skutecznie leczyć - w PiastClinic proponujemy naszym pacjentom leczenie laserowe.
Laserowe leczenie nadwrażliwości zębów

Zabieg laserowy polega na zeszkliwieniu, a więc stopieniu wiązką laserową otwartych kanalików zębinowych, a co za tym idzie - trwałe ich zamknięcie. Wiązka lasera sprawia, że zabieg nie tylko jest błyskawiczny i precyzyjny, ale i przynosi natychmiastową (i długotrwałą!) ulgę.

Zalety
  • w 100% bezpieczna i skuteczna metoda leczenia nadwrażliwości,
  • ulga już po jednym zabiegu,
  • efekt może utrzymywać się nawet kilka lat,
  • zabieg można powtarzać.

Cennik

Zabieg laserowej likwidacji nadwrażliwości zęba 150 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Nie. Problem nadwrażliwości to problem złożony. Dopiero na wizycie jesteśmy w stanie określić, czy rzeczywiście możemy pomóc, w zależności od tego, gdzie leży przyczyna nadwrażliwości. Fizycznie jednak laser powoduje spiekanie mikrokanalików zębiny, co w rezultacie zamyka drogę czynnikom zewnętrznym, takim jak np. zimno, i bezpośrednio wpływa na zmniejszenie objawów.

Parametry spiekania są na tyle małe, że pacjent odczuwa jedynie lekki, ledwo wyczuwalny dyskomfort.

Nadwrażliwość jest wynikiem różnych problemów. Powodów jej występowania jest wiele, głównym zadaniem w naszym gabinecie jest szukanie przyczyn tej nadwrażliwości, a nie jedynie maskowanie jej objawów. Sam zabieg może być oczywiście wykonywany wielokrotnie.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.