Wybielanie zębów Sulechów

Bielszy uśmiech potrzebny od zaraz!

Zapomnij o pastach z węglem. Zapomnij o sodzie oczyszczonej. Zapomnij o popularnych w gabinetach stomatologicznych preparatach utwardzanych lampą halogenową.

Wybierz wybielanie laserowe, wybierz Fotona TouchWhite™ - to obecnie najlepsza nieinwazyjna metoda wybielania zębów. Sprawdź i poczuj różnicę. Zapraszamy do PiastClinic!

Wybielanie zębów laserem dlaczego warto?

Wybielanie zębów laserem Fotona TouchWhite™ jest bezpieczne, delikatne i szybkie. W porównaniu do innych metod, w tym zabiegu wiązka lasera nie przenika do głębszych struktur zęba - jednocześnie nie niosąc ze sobą potencjalnych (i niestety nieodwracalnych) skutków takich działań, takich jak nadwrażliwość zębów lub ich martwicą. Laser wykazuje wysoką skuteczność w wybielaniu zarówno zębów żywych, jak i martwych, a także potencjalnie trudnych w wybielaniu, np. w wyniku fluorozy czy działania niektórych leków.
Laserowe wybielenie zębów - efekty

Efektem zabiegu są bielsze, atrakcyjniejsze zęby. Z wybielania zębów korzysta wielu naszych pacjentów, zarówno przed ważnymi wydarzeniami, takimi jak ślub czy wesele, jak i pragnących cieszyć się pięknych uśmiechem na co dzień.

Zalety
  • szybkie i bezpieczne wybielanie bez skutków ubocznych,
  • kompleksowe wybielanie zębów żywych, martwych i trudnych w wybielaniu,
  • świetne rozwiązanie przed ważnymi wydarzeniami,
  • polecane miłośnikom kawy, osobom palącym papierosy itd.

Wskazania pozabiegowe

Po zabiegu laserowego wybielania zęby mogą być wrażliwe na zimno i ciepło przez kilka najbliższych dni. Na tym etapie istotne jest, by Pacjent przez cały czas starał się utrzymać najwyższy poziom higieny, zaprezentowany na instruktażu w trakcie wizyty. 

• Aby zmniejszyć uczucie nadwrażliwości, rekomendujemy stosowanie pasty z fluorem – np. Elmex sensitive (zielonej).
Zalecamy również białą dietę do 2 tygodni po zabiegu, w tym unikanie przez ten czas czerwonego wina, czarnej kawy oraz herbaty, buraków, jagód i tym podobnych produktów. Wówczas efekt zabiegu będzie jeszcze lepszy.

Co robić, by utrzymać efekt wybielania?

Jak długo utrzyma się efekt? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi – od kilku miesięcy do kilku lat.
Jedno jest  jednak pewne: Dokładna codzienna higiena, małobarwnikowa dieta, regularna profesjonalna higienizacja w gabinecie (skaling i piaskowanie) maksymalnie wydłużą utrzymanie uzyskanego rezultatu.
 

Cennik

Laserowe wybielanie zębów 1300 zł

 

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.