RTG zęba Sulechów

RTG zęba

Dokładność nawet do 0,1 mm. W trójwymiarze. A do tego, dzięki wykorzystaniu technologii tomografii stożkowej, wielokrotnie mniejsza dawka promieniowania w porównaniu do konwencjonalnych metod.

Wysoka jakość diagnostyki to sukces wielu przeprowadzanych przez nas zabiegów - zapraszamy do skorzystania z RTG nowej generacji w gabinecie PiastClinic.

RTG zęba kiedy z niego korzystamy?

Ortodoncja, endodoncja, implantologia, a nawet laryngologia - tomografia komputerowa jest wstępem do planowania wielu procedur stomatologicznych w PiastClinic. To wielokrotnie właśnie dzięki obrazowi 3D możliwa jest trafna diagnoza, a w konsekwencji, skuteczne leczenie naszych pacjentów. Jednocześnie korzystamy z tomografu, który niesie ze sobą jedną z najmniejszych dawek promieniowania z dostępnych na rynku urządzeń - dzięki temu dodatkowo troszcząc się o zdrowie leczonych u nas pacjentów.

W swojej codziennej pracy staramy się pomyśleć o wszystkim i przeskoczyć oczekiwania - w każdym aspekcie, również pod względem używanych przez nas technologii.

Jakie RTG można u nas wykonać?
  • zdjęcia rentgenowskie pojedynczego zęba,
  • zdjęcia panoramiczne (ogólny stan wszystkich zębów),
  • tomografia komputerowa stawu skroniowo-żuchwowego,
  • zdjęcia zatok.
  • tomografia zatok szczękowych
  • tomografia zębów

Cennik

CBCT 8 cm / 8 cm (tomografia komputerowa) 350 zł
CBCT 8 cm / 5 cm (tomografia komputerowa) 250 zł
CBCT 5 cm / 5 cm (tomografia komputerowa) 150 zł
Pantomograf w wersji cyfrowej 150 zł
Zdjęcia punktowe cyfrowe 50 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Staramy się jak najrzadziej. Polskie Towarzystwo Stomatologiczne i inne instytucje wydają zalecenia kiedy i jakie zdjęcie należy wykonać. Często jest to najlepsza metoda diagnostyczna - i w takich przypadkach ją stosujemy.

Tak. Tak samo jak TV, smartfon czy lot samolotem. W naszych gabinetach mamy nowoczesne, cyfrowe rentgeny, które dzięki cyfrowym czujnikom mogą wykonywać zdjęcia przy najmniejszej możliwej dawce promieniowania. 

W klinice mamy wydzielone pomieszczenie jako pracownie RTG, dlatego zdjęcia wykonujemy od ręki.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.