Protezy zębowe Sulechów

Odzyskaj komfort życia

Dzisiejsze protezy zębowe to mnogość nowoczesnych rozwiązań, które nie mają nic wspólnego z cieszącą się złą sławą sztuczną szczęką. Wygodne, estetyczne i niezwykle dyskretne, świetnie odtwarzają nie tylko pojedyncze braki w uzębieniu, ale i nawet całe łuki zębowe.

Zapraszamy do PiastClinic, gdzie nasz stomatolog pomoże wybrać najlepsze leczenie protetyczne do Twoich potrzeb, jednocześnie odpowiadając na wszystkie pytania i wątpliwości.

Protezy u nas masz wybór

Pacjenci PiastClinic mogą wybrać wśród kilku rodzajów protez - dostępne są przede wszystkim protezy na implantach oraz szkieletowe, acetalowe, nylonowe, ruchome całkowite oraz ruchome częściowe. Każdy typ protezy zębowej niesie ze sobą inne korzyści i potencjalne wady, dlatego tak istotny w leczeniu protetycznym jest wywiad z pacjentem, zrozumienie jego potrzeb oraz nawyków. Zapraszamy na spotkanie z protetykiem w PiastClinic.
Protezy zębowe w PiastClinic

Nasze protezy zębowe wykonywane są przy użyciu wyłącznie najlepszych technologii i materiałów - tak, aby uzyskany efekt był w 100% komfortowy, wykazywał wysoką jakość estetyczną oraz służył naszym pacjentom przez długie lata. Wybierając PiastClinic, wybierasz pewność, bezpieczeństwo i wysoką jakość. Bez kompromisów.

Zalety
  • dobrze wykonany zabieg pozwala na pełen komfort użytkowania (pacjent odczuwa nowe zęby „jak własne”),
  • wiele różnych rodzajów protez to możliwość dostosowania leczenia do potrzeb pacjenta,
  • korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości.

Wskazania pozabiegowe

Proteza przez pierwszych kilka dni będzie “osiadać”, czyli osiągać docelową pozycję. W tym okresie może dojść do powstania podrażnienia (lub urazu) błony śluzowej w niektórych punktach. Konieczne jest, aby Pacjent po wyczuciu tego punktu zgłosił się do naszej placówki na wizytę korygującą. Podrażnienia takie mogą się pojawiać w kilku miejscach, w zależności od indywidualnej reakcji organizmu. Gwarantujemy nieodpłatność tych wizyt do momentu osiągnięcia pełnego komfortu u Pacjenta.
 

Zalecenia higienizacyjne

Nie należy spać w protezie. Przed spaniem protezę powinno się umyć pod bieżącą wodą lub przy użyciu szarego mydła. Następnie proteza powinna być osuszona, zabezpieczona impregnatem do protez oraz schowana do pojemnika otrzymanego w gabinecie. Zapewnia on odpowiednie warunki do przechowywania. Do czyszczenia protezy nie używa się pasty do zębów.

Raz w roku Pacjent powinien zgłosić się na kontrolę i dokonać serwisu protezy, na który składają się: czyszczenie, dezynfekcja, polerowanie. Zabiegi te przełożą się na komfort i zdrowie błony śluzowej oraz struktur od niej zależnych.

Cennik

Proteza acetalowa 2800 zł
Proteza akrylowa 1900 zł
Mikroproteza akrylowa 1400 zł
Siatka wzmacniająca w protezie 400 zł
Szyna relaksacyjna 600 zł
Podścielenie protezy 600 zł
Sklejenie zęba, dostawienie zęba, klamry do protezy 240 zł
Każdy następny element 100 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Jest to zależny od wielu czynników. Żeby uwzględnić wszystkie, potrzebujemy aż pięciu wizyt. Czy to dużo? Tak! Efektem są jednak protezy, które trzymają się najlepiej, jak to jest możliwe w danych warunkach.

Tak. Dobre porównanie? Czy śpisz w skarpetach, które nosiłeś cały dzień, mimo że masz umyte stopy? W gabinecie wydajemy szereg zaleceń, dajemy pudełko na przechowywanie, a także specjalny impregnat, który pozwoli utrzymać protezę jak najdłużej świeżą i estetyczną.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.