Bezzębie Sulechów

Całkowity brak zębów - jaka proteza?

Bezzębie, czyli całkowity brak zębów, to sytuacja, która nie jest obca nowoczesnej stomatologii.

W gabinecie PiastClinic istnieje możliwość całkowitej odbudowy wszystkich utraconych zębów - w kompleksowy, szybki i estetyczny sposób. Aby to osiągnąć, korzystamy z różnych metod, o których szerzej opowiadamy zawsze na bezpośrednim spotkaniu. Zapraszamy na skuteczne leczenie bezzębia w Sulechowie.

Całkowity brak zębów, czyli stomatologia do zadań specjalnych

Odtworzenie zębów, nawet przy ich całkowitym braku, jest możliwe i wykonalne w nowoczesnej implantologii - również w gabinecie PiastClinic. Zapraszamy na spotkanie, w którym nie tylko odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące całej procedury, ale i omówimy możliwe rozwiązania i porozmawiamy o kosztach wybranej terapii.
Całkowity brak zębów, jaka proteza - stała czy ruchoma?

Wybór protezy jest uzależniony od wielu czynników, takich jak stan zdrowia pacjenta, jego potrzeby oraz możliwości finansowe. W PiastClinic zawsze staramy się doradzić, biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki.

Zalety
  • implanty trudno odróżnić od naturalnych zębów,
  • uzupełnienie zapobiega przemieszczaniu się lub wysuwaniu pozostałych zębów,
  • implanty powodują poprawę wymowy i likwidują problemy z przyjmowaniem pokarmów,
  • uzupełnienie zębów często pozwala pacjentowi odzyskać utraconą pewność siebie.

Cennik

Odbudowa protetyczna bezzębnej szczęki przy wykorzystaniu 4 implantów na lokatorach osadzonych metodą bezpośrednią 19 000 zł
Odbudowa protetyczna bezzębnej szczęki przy wykorzystaniu 2 implantów na lokatorach osadzonych metodą bezpośrednią 12 500 zł
Okołoimplantacyjna regeneracja kostna 1500 - 2000 zł
Podniesienie dna zatoki szczękowej 2500 - 4000 zł
Procedura augmentacji kostnej po ekstrakcji 1000 - 3000 zł

 

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Po wykonaniu takich zębów zwykle pojawia się inny problem - że trzymają się za mocno i czasami trudno je ściągnąć ;) Wtedy zapraszamy na regulację i ten kłopot również znika.

Statystycznie - więcej jest pacjentów, którzy nie korzystają z tabletek przeciwbólowych, niż tych, co korzystają z tej możliwości. Dzieje się tak dlatego, że kość sama w sobie nie jest unerwiona. Jej unerwienie znajduje się w okostnej, a więc samo wiercenie w kości w znieczuleniu nie jest bolesne. To, co może boleć, to lekka opuchlizna, która pojawia się po zabiegu oraz miejsce nacięcia dziąsła.

Tak, zdecydowanie! Ta metoda daje komfort, pełną estetykę i pewność siebie. Często nasi pacjenci mówią: “Szkoda, że wcześniej tak długo męczyłem się, nosząc zwykłe protezy.” Dołącz do nich!

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.