Jak sobie radzić ze stresem?

Wybierz naszą Akademię

Zaciskasz zęby? Zgrzytasz nimi? Czujesz się coraz gorzej, ale ciężko Ci znaleźć przyczynę? Chcesz odzyskać zdrowie, radość, energię? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc - a w zasadzie, jak Ty możesz pomóc samemu sobie! Niemożliwe? 

W świecie nowych technologii, pośpiechu i FOMO uczymy słuchać swojego ciała, rozumieć, co do nas mówi i odpowiadać na jego potrzeby. Wykorzystując różne techniki, w tym osteopatię, kinezjologię czy terapię oddechu w połączeniu z medycyną chińską pomagamy naszym Pacjentom okiełznać stres i odzyskać zdrowie. Nie wiesz, jak radzić sobie ze stresem? Dołącz do nas!

Akademia Walki ze Stresem. Jak to się zaczęło?

Jako lekarze różnych specjalności, na co dzień leczymy naszych Pacjentów z szeregu chorób. Migreny, bóle kręgosłupa, napięcia, nawracające problemy stomatologiczne, kłopoty ze snem - to tylko promil z dolegliwości, o jakich rozmawiamy z Wami na co dzień.

I choć może się wydawać, że między przyczyną migreny a powodem nawracającej próchnicy jest przepaść, w rzeczywistości jest odwrotnie: ponieważ podłożem większości z tych zjawisk jest nasz styl życia, ignorowanie własnych potrzeb, a także, oczywiście - przewlekły stres. 

Czy mówiliśmy o tym Pacjentom? Oczywiście.

Jako lekarze kliniki, która jest znana z leczenia przyczyn, a nie objawów (a więc holistycznego podejścia), ale także z powodu bliskich, koleżeńskich kontaktów z naszymi Pacjentami, tłumaczyliśmy, jaki jest powód nawracających dolegliwości i utrzymującego się złego samopoczucia. Co zazwyczaj słyszeliśmy w odpowiedzi?

Nie mam na to czasu i siły
NIe wiem, co byłoby najlepsze
Nie chce mi się gdzieś jeździć
W Sulechowie nie ma nikogo, kto mi pomoże
W internecie różnie o tym piszą 
Czuję, że nic na mnie nie zadziała
Nie wierzę pseudospecjalistom 

I nie ma co się dziwić takim komentarzom, kiedy jedyną naszą rekomendacją, jaką dotychczas jako lekarze mogliśmy przekazać, była rada: “Proszę coś z tym zrobić”. Szczególnie gdy w grę wchodzi tak trudny przeciwnik, jakim jest przewlekły stres. Jak sobie radzić i od czego w ogóle zacząć, kiedy przecież nie jest łatwo “coś zrobić” z pracą czy problemami osobistymi?

I właśnie dlatego powstała Akademia Walki ze Stresem!

Z potrzeby. Z poczucia obowiązku wynikającego z etyki lekarskiej. Z wiedzy medycznej. Akademia Walki ze Stresem to innowacyjna terapia, która łączy medycynę zachodnią z medycyną chińską oraz całą naszą wiedzę oraz doświadczenie jako lekarzy. Nie musimy już mówić tylko “Ma Pan/Pani migrenę/bóle reumatyczne/problemy dentystyczne z powodu stresu.

Możemy pomóc. I robimy to. Naszym Pacjentom oferujemy sposoby radzenia sobie ze stresem, które pasują do każdego i nie mają terminu ważności. Zapraszamy do nas wszystkich borykających się z problemem zbyt intensywnego trybu życia - zarówno Pacjentów naszej Kliniki, jak i tych, którzy z PiastClinic mają do czynienia po raz pierwszy.

Dlaczego Akademia Walki ze Stresem?

Jedna terapia na całe życie
Podczas terapii otrzymujesz narzędzia, które pozwolą Ci skutecznie walczyć ze stresem - i które z powodzeniem możesz wykorzystywać przez całe życie, dobierając wskazówki indywidualnie do swojej sytuacji i potrzeb. To jednorazowa inwestycja, za którą sobie podziękujesz. Być może nawet każdego dnia.
Wsparcie bez leków
Regeneracja układu nerwowego może odbywać się bez leków, które często mają negatywny wpływ na zdrowie. Jesteśmy lekarzami, znamy ten problem od podszewki kitla. Nasza propozycja wykorzystuje możliwości regeneracyjne Twojego własnego organizmu - i niczego więcej.
Kurs stworzony przez lekarzy
Nasza propozycja to osiągnięcia europejskiej medycyny połączone z chińskim myśleniem o człowieku jako całości. Wzięliśmy wszystko, co najlepsze, z dorobku medycznego obu kultur, a następnie, wykorzystując swoją wiedzę, przygotowaliśmy pod nasz polski grunt.
Trzy indywidualne etapy
Cała terapia jest podzielona na 3 etapy, które następują jeden po drugim. Jeśli po jednym z nich czujesz, że to, czego się nauczyłeś_aś jest wystarczające i nie potrzebujesz na ten moment niczego więcej - możesz zakończyć na dowolnym etapie. Dopasuj kurs do swoich potrzeb.

Dowiedz się więcej o każdym etapie:

Umów się na pierwsze spotkanie w ramach Akademii Walki ze Stresem

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.