Nasza technologia

Twój komfort i lepsze efekty

Nie da się przecenić roli technologii we współczesnej medycynie. Ułatwia pracę nie tylko nam, lekarzom i stomatologom, ale i pozwala na osiągnięcie efektów, które byłyby niemożliwe przy użyciu innych metod. Mając to na uwadze, w PiastClinic mamy do dyspozycji sprzęt najnowszej generacji.

Zobacz, z czego korzystamy, aby zaoferować naszym pacjentom zabiegi, z których jesteśmy dumni.

Laser Fotona 3D/4D to najlepsza aparatura dostępna w tej chwili na rynku. W PiastClinic moc tego urządzenia wykorzystywana jest do szerokiej gamy zabiegów - zarówno w stomatologii, jak i w medycynie estetycznej. Laser to lepsze efekty, szybka regeneracja, większe bezpieczeństwo i znacznie więcej. 

To urządzenie do wykonywania zdjęć pantomograficznych, a więc takich, które są podstawą diagnostyki stomatologicznej. Dzięki temu urządzeniu możemy wykonać zdjęcie przedstawiające ogólny stan zębów oraz struktur je otaczających (np. zatok) i wykryć wiele nieprawidłowości, takich jak próchnica czy zmiany okołowierzchołkowe.

Mikroskop to jedno z nieodłącznych urządzeń współczesnej stomatologii, uznawany w tej chwili za nieodzowny - zwłaszcza w endodoncji, niezbędny np. przy opracowaniu kanałów. W PiastClinic pozwala na wykonanie leczenia, które bez jego wykorzystania byłoby niemożliwe. Praca z mikroskopem to stomatologia na miarę XXI wieku.

Kamera wewnątrzustna to urządzenie, które służy przede wszystkim naszym pacjentom: dzięki niej możliwe jest pokazanie rzeczywistego stanu uzębienia bez pomocy lusterka, ale na monitorze. Kamerę wewnątrzustną stosujemy najczęściej w zaleceniach pozabiegowych oraz profilaktyce. 

Radiowizjografia to cyfrowa obróbka obrazu, która pozwala uzyskać zdjęcie zęba z minimalną dawką promieniowania - zredukowaną o 90% w stosunku do klasycznego zdjęcia. To szybkie i łatwe obrazowanie stosowane w PiastClinic np. przy okazji leczenia kanałowego. 

W naszej klinice korzystamy z tomografu wiązki stożkowej (CBCT), który jest jednym z najlepszych urządzeń tego typu we współczesnej stomatologii. Szybszy, bezpieczniejszy i bardziej ekonomiczny dla naszych pacjentów - z takiego tomografu właśnie korzystamy. Zapraszamy do rejestracji! 

Endometr to urządzenie pozwalające na dokładny pomiar długości kanału korzeniowego. Nie tylko automatycznie lokalizuje kanały, ale i określa ich przebieg oraz dokładną głębokość, pozwalając na bezpieczniejsze i szybsze opracowanie każdego kanału. Endometr to dziś podstawa precyzyjnego leczenia kanałowego. 

Wand to znieczulenie komputerowe, a więc takie, które nie wymaga użycia klasycznej igły. To rozwiązanie dużo bardziej komfortowe dla pacjenta, dające możliwość bezbolesnej aplikacji substancji znieczulającej. Specjalnie z myślą o komforcie, znieczulenie Wand jest do dyspozycji pacjentów PiastClinic. 

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.