Jesteśmy lekarzami.
Jesteśmy ludźmi.

I bardzo chcielibyśmy, żeby to wybrzmiało, zanim przejdziemy do laserów, certyfikatów i lat doświadczeń.

W PiastClinic staramy się stworzyć rodzinną atmosferę, znać pacjentów z imienia i nie tworzyć dodatkowych barier na linii lekarz-pacjent.

I choć zdajemy sobie sprawę, że doświadczenie i jakość usług jest najważniejsza, to zależy nam, żeby to, kim jesteśmy i jak traktujemy każdego pacjenta, było taką naszą wisienką, tą kropką nad i. Chcemy, żeby pacjent, wchodząc do naszego gabinetu, nie miał obaw. Nie bał się bólu, nie bał się złej atmosfery, wiedział, że jest w dobrych rękach.

I mamy nadzieję, że to podejście, ten kierunek, jest czymś, co naprawdę nas wyróżnia.

Co więcej?

Staramy się korzystać z najnowszych zdobyczy medycyny i metod niekonwencjonalnych, łącząc te dwa, z pozoru odległe od siebie kierunki. Właśnie dlatego stale poszerzamy nasze umiejętności i zaplecze techniczne, aby oferować nowe, innowacyjne podejście do leczenia.

Wiedza o medycynie nie stoi w miejscu.

Nie stoimy również i my.

Kładziemy nacisk na to, żeby poszerzać umiejętności i możliwości, inwestować w nie. Co to oznacza dla naszych pacjentów? Przede wszystkim większy wybór. O wszystkich szczegółach zawsze rozmawiamy indywidualnie z każdym pacjentem, opisując mu wszystkie drogi leczenia i (co dla nas bardzo ważne!) dając wskazówki i rekomendacje, aby z osiągniętych efektów mógł cieszyć się jak najdłużej.

Dzięki temu, nasi klienci nie wracają do nas co kwartał. I wiemy, z rozmów z Wami, że to dla Was bardzo ważne.

Umów wizytę:
512 512 839

Trudno jest znaleźć swojego lekarza.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wiadomo, czym się właściwie sugerować: cennikiem, wyglądem strony internetowej, opiniami w internecie?

Dlatego zapraszamy na pierwszą wizytę.

Na wizytę, podczas której możesz porozmawiać, rozwiać wątpliwości, sprawdzić, czy nam z oczu dobrze patrzy, czy to, o czym mówimy, sprawdza się w praktyce. Przekonać się, czy warto, czy to tylko tak ładnie napisane. Czy nasze podejście to jest to, z czym jest Ci po drodze, czy to ten kierunek.

Zapraszamy na taką pierwszą wizytę.
I nie możemy się już doczekać :)

Umów wizytę:
512 512 839

Nasz zespół się powiększył!

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączyła stomatolog Aleksandra Ostromecka!

Zespół

Tworzymy nową jakość w medycynie. Poznaj nas!
Jacek Czekaj
Założyciel PiastDent, a teraz PiastClinic. Lekarz Stomatolog. Nie tylko leczy naszych pacjentów, ale i wyznacza kierunek rozwoju całej kliniki.
Dagmara Chamera
Lekarz dentysta. Protetyka, chirurgia, laserowa endodoncja oraz procedury zachowawcze to dziedziny stomatologii, którymi zajmuje się w PiastClinic.
Aleksandra Ostromecka
Specjalizuje się w stomatologii dziecięcej. Dba o zdrowe ząbki najmłodszych pacjentów. Miła atmosfera i profesjonalne podejście podczas wizyty pozwala przeprowadzić zabieg nawet u najbardziej wrażliwych maluchów.
Klaudia Czekaj
Menager Piast Clinic.
Terapeuta w Akademii Walki Ze Stresem. Trener oddechu, praktykuje kinezjologię , zdejmowanie stresu z ciała.
Andrzej Kliman
Osteopata i fizjoterapeuta. W PiastClinic zajmuje się kompleksowym leczeniem osteopatycznym wszystkich naszych pacjentów.
Alicja Deda
Higienistka stomatologiczna. W PiastClinic prowadzi wizyty adaptacyjne dla dzieci oraz prowadzi pacjentów implanto-protetycznych.
Hanna Koza
W PiastClinic asystuje przy zabiegach stomatologicznych i dba o samopoczucie pacjentów oraz czystość kliniki.
Magda Zalewska
Asystentka stomatologiczna. Współpracuje z dentystami przy leczeniu zachowawczym, endodontycznym, protetycznym oraz przy zabiegach chirurgicznych.
Anna Juskowiak
W PiastClinic pracuje jako higienistka stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach stomatologicznych, a także podczas konsultacji prawidłowej higieny jamy ustnej.
Anna Migdałek
Rejestratorka stomatologiczna. Odpowiada na wszystkie pytania naszych pacjentów i rejestruje Wasze wizyty w PiastClinic.
Magdalena Sulik
Higienistka i asystentka stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach oraz zajmuje się higienizacją i profilaktyką chorób zębów i jamy ustnej w PiastClinic.

Sprawdź, kiedy mamy najbliższe terminy.
Jeszcze dziś umów się na Twój zabieg.

Umów wizytę:

512 512 839

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach III Osi priorytetowej - Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach; Działanie: 3.3. Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw, Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020. Nr umowy: POIR- 03.03.01-00-0001/17-00 Polskie Mosty Technologiczne.